D25K9K0E
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D25K9K0E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RESISTOR POWER ADJ 9K OHM 25W
Fitxak: D25K9K0E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
D25K9K0Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D25K9K0E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RESISTOR POWER ADJ 9K OHM 25W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7341 pcs Datuen fitxa D25K9K0E.pdf
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Lug
Series Dividohm®210 Erresistentzia 9 kOhms
Energia (Watts) 25W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, 3 Lead, Tubular Beste izenak OHD25K9K0E
OHD25K9K0E-ND
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 2.000" (50.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
diametroa 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) Deskribapen zehatza 9 kOhms 25W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 2.000" (50.80mm) Length