D25K5R6E
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D25K5R6E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RESISTOR POWER ADJ 5.6 OHM 25W
Fitxak: D25K5R6E.pdf
  • Mezua
D25K5R6Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D25K5R6E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RESISTOR POWER ADJ 5.6 OHM 25W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5883 pcs Datuen fitxa D25K5R6E.pdf
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Lug
Series Dividohm®210 Erresistentzia 5.6 Ohms
Energia (Watts) 25W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, 3 Lead, Tubular Beste izenak Q9136422
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 2.000" (50.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
diametroa 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) Deskribapen zehatza 5.6 Ohms 25W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 2.000" (50.80mm) Length