D25K500E
OhmiteOhmite
D25K500E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D25K500E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RESISTOR POWER ADJ 500 OHM 25W
Fitxak: D25K500E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
D25K500Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D25K500E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RESISTOR POWER ADJ 500 OHM 25W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7289 pcs Datuen fitxa D25K500E.pdf
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Lug
Series Dividohm®210 Erresistentzia 500 Ohms
Energia (Watts) 25W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, 3 Lead, Tubular Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 2.000" (50.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant diametroa 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm)
Deskribapen zehatza 500 Ohms 25W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 2.000" (50.80mm) Length Doikuntza mota Slide
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D25K4K0
D25K4K0
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RESISTOR POWER ADJ 4K OHM 25W
Stockean: 3955 pcs
Deskarga: D25K4K0.pdf
RFQ
D25K400E
D25K400E
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RESISTOR POWER ADJ 400 OHM 25W
Stockean: 7682 pcs
Deskarga: D25K400E.pdf
RFQ
D25K500
D25K500
deskribapena: RESISTOR POWER ADJ 500 OHM 25W