D12K1K0E
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D12K1K0E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RESISTOR POWER ADJ 1K OHM 12W
Fitxak: D12K1K0E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
D12K1K0Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D12K1K0E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RESISTOR POWER ADJ 1K OHM 12W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7789 pcs Datuen fitxa D12K1K0E.pdf
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Lug
Series Dividohm®210 Erresistentzia 1 kOhms
Energia (Watts) 12W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, 3 Lead, Tubular Beste izenak OHD12K1K0E
OHD12K1K0E-ND
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 1.750" (44.45mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
diametroa 0.313" OD, 0.187" ID (7.94mm x 4.76mm) Deskribapen zehatza 1 kOhms 12W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.313" OD, 0.187" ID (7.94mm x 4.76mm) 1.750" (44.45mm) Length