D100K5R0E
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D100K5R0E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RESISTOR POWER ADJ 5 OHM 100W
Fitxak: D100K5R0E.pdf
  • Mezua
D100K5R0Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D100K5R0E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RESISTOR POWER ADJ 5 OHM 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4200 pcs Datuen fitxa D100K5R0E.pdf
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Lug
Series Dividohm®210 Erresistentzia 5 Ohms
Energia (Watts) 100W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, 3 Lead, Tubular Beste izenak OHD100K5R0E
OHD100K5R0E-ND
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 6.500" (165.10mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
diametroa 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) Deskribapen zehatza 5 Ohms 100W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) 6.500" (165.10mm) Length
Doikuntza mota Slide
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D100K5R0
D100K5R0
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RESISTOR POWER ADJ 5 OHM 100W