D100K25KE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D100K25KE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RESISTOR POWER ADJ 25K OHM 100W
Fitxak: D100K25KE.pdf
  • Mezua
D100K25KEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D100K25KE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RESISTOR POWER ADJ 25K OHM 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4587 pcs Datuen fitxa D100K25KE.pdf
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Lug
Series Dividohm®210 Erresistentzia 25 kOhms
Energia (Watts) 100W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, 3 Lead, Tubular Beste izenak OHD100K25KE
OHD100K25KE-ND
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 6.500" (165.10mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
diametroa 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) Deskribapen zehatza 25 kOhms 100W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) 6.500" (165.10mm) Length
Doikuntza mota Slide
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D100K2R0
D100K2R0
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RESISTOR POWER ADJ 2 OHM 100W
Stockean: 3136 pcs
Deskarga: D100K2R0.pdf
RFQ
D100K25K
D100K25K
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RESISTOR POWER ADJ 25K OHM 100W