D100K1K0E
OhmiteOhmite
D100K1K0E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D100K1K0E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RESISTOR POWER ADJ 1K OHM 100W
Fitxak: D100K1K0E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
D100K1K0Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D100K1K0E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RESISTOR POWER ADJ 1K OHM 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3791 pcs Datuen fitxa D100K1K0E.pdf
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Lug
Series Dividohm®210 Erresistentzia 1 kOhms
Energia (Watts) 100W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, 3 Lead, Tubular Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 6.500" (165.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant diametroa 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm)
Deskribapen zehatza 1 kOhms 100W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) 6.500" (165.10mm) Length Doikuntza mota Slide