D100K100KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D100K100KE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RESISTOR POWER ADJ 100K OHM 100W
Fitxak: D100K100KE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
D100K100KEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D100K100KE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RESISTOR POWER ADJ 100K OHM 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4693 pcs Datuen fitxa D100K100KE.pdf
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Lug
Series Dividohm®210 Erresistentzia 100 kOhms
Energia (Watts) 100W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, 3 Lead, Tubular Beste izenak OHD100K100KE
OHD100K100KE-ND
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 6.500" (165.10mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
diametroa 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) Deskribapen zehatza 100 kOhms 100W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) 6.500" (165.10mm) Length
Doikuntza mota Slide
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D100K15K
D100K15K
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RESISTOR POWER ADJ 15K OHM 100W
Stockean: 4508 pcs
Deskarga: D100K15K.pdf
RFQ
D100K100
D100K100
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RESISTOR POWER ADJ 100 OHM 100W