CR401-75AE
OhmiteOhmite
CR401-75AE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CR401-75AE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena ALUMINUM HEATSINK 75MM BLK ANODI
Fitxak: CR401-75AE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CR401-75AEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CR401-75AE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena ALUMINUM HEATSINK 75MM BLK ANODI Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15853 pcs Datuen fitxa CR401-75AE.pdf
Zabalera 2.953" (75.00mm) Mota Board Level, Vertical
Erresistentzia termikoa @ Natural 3.00°C/W Erresistentzia termikoa @ Aire behartutako fluxua -
forma Rectangular, Fins Series CR
Power Dissipation @ Tenperatura igoera - Paketeak hoztuta TO-401
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material amaitzea Black Anodized
Material Aluminum Alloy Luzera 2.953" (75.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera Oinarria (Amaiera Altuera) -
diametroa - Deskribapen zehatza Heat Sink TO-401 Aluminum Alloy Board Level, Vertical
Eranskinaren metodoa 2 Clips and PC Pin
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CR401-25AE
CR401-25AE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: ALUMINUM HEATSINK 25MM BLK ANODI
Stockean: 32195 pcs
Deskarga: CR401-25AE.pdf
RFQ
CR406
CR406
fabrikatzaileak: Laird Technologies - Antennas
deskribapena: RF ANT 413MHZ WHIP STR UHF FEM
Stockean: 1530 pcs
Deskarga: CR406.pdf
RFQ
CR401-50VE
CR401-50VE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: ALUMINUM HEATSINK 50MM DEGREASED
Deskarga: CR401-50VE.pdf
CR4092-000
CR4092-000
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: SOLDERSLEEVE
Deskarga: CR4092-000.pdf
fabrikatzaileak: Essentra Components
deskribapena: RIVET BLIND 0.500" NYLON BLACK