C300K3R1
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C300K3R1
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 3.1 OHM 10% 300W
Fitxak: C300K3R1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
C300K3R1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C300K3R1 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 3.1 OHM 10% 300W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3445 pcs Datuen fitxa C300K3R1.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm) Series Corrib®280
Erresistentzia 3.1 Ohms Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Tubular
Beste izenak OHC300K3R1
OHC300K3R1-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 400°C
Ezaugarri muntatzea Brackets (not included) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3.1 Ohms ±10% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor