C126-025-1AE
OhmiteOhmite
C126-025-1AE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C126-025-1AE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena HEATSINK FOR TO-126 25MM
Fitxak: C126-025-1AE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C126-025-1AEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C126-025-1AE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena HEATSINK FOR TO-126 25MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20392 pcs Datuen fitxa C126-025-1AE.pdf
Zabalera 1.280" (32.51mm) Mota Board Level, Vertical
forma Rectangular, Fins Series C
Power Dissipation @ Tenperatura igoera 3.5W @ 28°C Paketeak hoztuta TO-126
Beste izenak C1260251AE Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material amaitzea Black Anodized Material Aluminum
Luzera 0.984" (25.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera Oinarria (Amaiera Altuera) 0.732" (18.60mm) diametroa -
Deskribapen zehatza Heat Sink TO-126 Aluminum 3.5W @ 28°C Board Level, Vertical Eranskinaren metodoa Clip and PC Pin