BA11601R00KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BA11601R00KE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 1 OHM 10% 500W
Fitxak: BA11601R00KE.pdf
  • Mezua
BA11601R00KEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BA11601R00KE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 1 OHM 10% 500W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3108 pcs Datuen fitxa BA11601R00KE.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 6.299" L x 3.740" W (160.00mm x 95.00mm) Series BA
Erresistentzia 1 Ohms Energia (Watts) 500W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Rectangular Case
Beste izenak OHBA11601R00KE
OHBA11601R00KE-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 385°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Wire Leads Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.181" (30.00mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1 Ohms ±10% 500W Wirewound Chassis Mount Resistor
Konposizio Wirewound Estaldura, Etxebizitza mota Aluminum
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BA12003BF-E2
BA12003BF-E2
fabrikatzaileak: LAPIS Semiconductor
deskribapena: IC TRANS ARRAY 60V .5A 16SOP
Stockean: 55044 pcs
Deskarga: BA12003BF-E2.pdf
RFQ
BA10T
BA10T
deskribapena: IC REG LINEAR 10V 1A TO220FP
Stockean: 56099 pcs
Deskarga: BA10T.pdf
RFQ
BA12ST
BA12ST
deskribapena: IC REG LINEAR 12V 1A TO220FP-5