B20J3K0E
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B20J3K0E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 3K OHM 20W 5% AXIAL
Fitxak: B20J3K0E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
B20J3K0Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B20J3K0E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 3K OHM 20W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22702 pcs Datuen fitxa B20J3K0E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±260ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.437" Dia x 2.000" L (11.11mm x 50.80mm)
Series Brown Devil® 200 Erresistentzia 3 kOhms
Energia (Watts) 20W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak OHB20J3K0E
OHB20J3K0E-ND
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound