B20J100KE
OhmiteOhmite
B20J100KE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B20J100KE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 100K OHM 20W 5% AXIAL
Fitxak: B20J100KE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
B20J100KEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B20J100KE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 100K OHM 20W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7181 pcs Datuen fitxa B20J100KE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±260ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.437" Dia x 2.000" L (11.11mm x 50.80mm)
Series Brown Devil® 200 Erresistentzia 100 kOhms
Energia (Watts) 20W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Konposizio Wirewound