B12J350E
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B12J350E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 350 OHM 12W 5% AXIAL
Fitxak: B12J350E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
B12J350Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B12J350E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 350 OHM 12W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24453 pcs Datuen fitxa B12J350E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±260ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.313" Dia x 1.750" L (7.94mm x 44.45mm)
Series Brown Devil® 200 Erresistentzia 350 Ohms
Energia (Watts) 12W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak OHB12J350E
OHB12J350E-ND
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 350 Ohms ±5% 12W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound