850F50KE
OhmiteOhmite
850F50KE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 850F50KE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 50K OHM 1% 50W
Fitxak: 850F50KE.pdf
  • Mezua
850F50KEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 850F50KE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 50K OHM 1% 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4510 pcs Datuen fitxa 850F50KE.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.938" L x 1.156" W (49.23mm x 29.36mm) Series Metal-Mite®89
Erresistentzia 50 kOhms Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.620" (15.75mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 50 kOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound