850F1K5E
OhmiteOhmite
850F1K5E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 850F1K5E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 1.5K OHM 1% 50W
Fitxak: 850F1K5E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
850F1K5Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 850F1K5E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 1.5K OHM 1% 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10071 pcs Datuen fitxa 850F1K5E.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.938" L x 1.156" W (49.23mm x 29.36mm) Series Metal-Mite®89
Erresistentzia 1.5 kOhms Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak OH850F1K5E
OH850F1K5E-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.620" (15.75mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.5 kOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor