825FR75E
OhmiteOhmite
825FR75E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 825FR75E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 0.75 OHM 1% 25W
Fitxak: 825FR75E.pdf
  • Mezua
825FR75Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 825FR75E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 0.75 OHM 1% 25W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6482 pcs Datuen fitxa 825FR75E.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±90ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.062" L x 1.094" W (26.98mm x 27.79mm) Series Metal-Mite®89
Erresistentzia 750 mOhms Energia (Watts) 25W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.556" (14.12mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 750 mOhms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound