610SJR00200E
OhmiteOhmite
610SJR00200E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 610SJR00200E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.002 OHM 5% 1W C BEND
Fitxak: 610SJR00200E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
610SJR00200Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 610SJR00200E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.002 OHM 5% 1W C BEND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44615 pcs Datuen fitxa 610SJR00200E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.441" L x 0.126" W (11.20mm x 3.20mm)
Series 60S Erresistentzia 2 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Strip, C Bend Tenperatura operatiboa -40°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.154" (3.90mm)
Ezaugarriak Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Strip, C Bend Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Element Konposizio Metal Element