605SJR00800E
OhmiteOhmite
605SJR00800E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 605SJR00800E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.008 OHM 5% 1/2W L BEND
Fitxak: 605SJR00800E.pdf
  • Mezua
605SJR00800Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 605SJR00800E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.008 OHM 5% 1/2W L BEND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4027 pcs Datuen fitxa 605SJR00800E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.551" L x 0.205" W (14.00mm x 5.20mm)
Series 60S Erresistentzia 8 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Strip, L Bend Tenperatura operatiboa -40°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Ezaugarriak Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 8 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Strip, L Bend Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Element Konposizio Metal Element
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
605SJR00800
605SJR00800
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 0.008 OHM 5% 1/2W L BEND