602SJR00500E
OhmiteOhmite
602SJR00500E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 602SJR00500E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.005 OHM 5% 1/4W L BEND
Fitxak: 602SJR00500E.pdf
  • Mezua
602SJR00500Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 602SJR00500E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.005 OHM 5% 1/4W L BEND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6853 pcs Datuen fitxa 602SJR00500E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.551" L x 0.118" W (14.00mm x 3.00mm)
Series 60S Erresistentzia 5 mOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Strip, L Bend Tenperatura operatiboa -40°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Ezaugarriak Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Strip, L Bend Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Element Konposizio Metal Element
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
602W2CSXX62B30X
602W2CSXX62B30X
fabrikatzaileak: Conec
deskribapena: CONN RCPT FEMALE SOCKETS 2POS
Stockean: 4822 pcs
Deskarga:
RFQ
602SJR00300E-T
602SJR00300E-T
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 0.003 OHM 5% 1/4W L BEND
Stockean: 3981 pcs
Deskarga: 602SJR00300E-T.pdf
RFQ
602PTZ 000500
602PTZ 000500
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: RG59 +2C18 FS +2C18 CMP BPEEL
Stockean: 161 pcs
Deskarga:
602SJR00500
602SJR00500
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 0.005 OHM 5% 1/4W L BEND
Deskarga: 602SJR00500.pdf
Deskarga: 602SJR00300.pdf
602W2CSXX55S40X
602W2CSXX55S40X
fabrikatzaileak: Conec
fabrikatzaileak: Belden
Stockean: 77 pcs
Deskarga: 602PTZ 0001000.pdf
602SJR00500E-T
602SJR00500E-T