40/70MNJ100RDE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 40/70MNJ100RDE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 100 OHM 5% 70W
Fitxak: 40/70MNJ100RDE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
40/70MNJ100RDEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 40/70MNJ100RDE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 100 OHM 5% 70W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7909 pcs Datuen fitxa 40/70MNJ100RDE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±90ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 2.563" L x 0.750" W (65.10mm x 19.05mm) Series Metalohm
Erresistentzia 100 Ohms Energia (Watts) 70W
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Beste izenak OH40/70MNJ100RDE
OH40/70MNJ100RDE-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Quick Connects, 0.250" (6.35mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.750" (19.05mm) Ezaugarriak Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 Ohms ±5% 70W Wirewound Chassis Mount Resistor
Konposizio Wirewound Estaldura, Etxebizitza mota Steel
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
40/70MNJ10R0DE
40/70MNJ10R0DE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES CHAS MNT 10 OHM 5% 70W
Stockean: 7289 pcs
Deskarga: 40/70MNJ10R0DE.pdf
RFQ
ARF200 4R J
ARF200 4R J
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES CHAS MNT 4 OHM 5% 200W