312-10T2E
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 312-10T2E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY 10POS 30A 300V
Fitxak: 312-10T2E.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 209 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 209 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
312-10T2Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 312-10T2E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena SWITCH ROTARY 10POS 30A 300V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 209 pcs Datuen fitxa 312-10T2E.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 300V
Amaiera estiloa Solder Lug Series 312
Panela ebakitzeko neurriak - Beste izenak OH312-10T2E
OH312-10T2E-ND
Indar operatiboa 35 ~ 81gfm Posizio kopurua 10
Poloniako kopuruan 1 Mahai kopurua 2
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indizea geratzen da Fixed
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Rotary Switch 10 Position SP10T 30A (AC/DC) 300VAC Panel Mount
Panel atzean sakonera 117.50mm Uneko balorazioa 30A (AC/DC)
Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM) Harremanetarako materiala Silver Alloy
Kontaktua Amaitu - Bizkarreko zirkuitua SP10T
Bota angelua 30° Ekintza mota Flatted (6.35mm Dia)
Aktiboaren luzera 28.58mm
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
312-10
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: SWITCH ROTARY 10POS 30A 300V