15FR015E
OhmiteOhmite
15FR015E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15FR015E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.015 OHM 5W 1% AXIAL
Fitxak: 15FR015E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
15FR015Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15FR015E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.015 OHM 5W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31601 pcs Datuen fitxa 15FR015E.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.331" Dia x 0.937" L (8.40mm x 23.80mm)
Series 10 Erresistentzia 15 mOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Current Sense, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 15 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Konposizio Metal Element