GY DASPA2.23-FSFU-35-FH-100-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GY DASPA2.23-FSFU-35-FH-100-R18
Fabrikatzaileak / Marka: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Produktuaren Deskribapena OSCONIQ P 2226 YELLOW
Fitxak: GY DASPA2.23-FSFU-35-FH-100-R18.pdf
  • Mezua
GY DASPA2.23-FSFU-35-FH-100-R18ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GY DASPA2.23-FSFU-35-FH-100-R18 fabrikatzailea OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
deskribapena OSCONIQ P 2226 YELLOW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4059 pcs Datuen fitxa GY DASPA2.23-FSFU-35-FH-100-R18.pdf
Uhin-luzera 590nm Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2.2V
Angeluen ikuspegia 120° Tenperatura - Test 25°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm)
Series OSCONIQ® P 2226 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1009 (2622 Metric) Beste izenak 475-3350-2
Q65112A3462
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lumens / Watt @ Current - Test 73 lm/W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.052" (1.31mm) Flux @ Current / Temperature - Test 16 lm (14 lm ~ 18 lm)
Deskribapen zehatza LED Lighting Color OSCONIQ® P 2226 Yellow 590nm 1009 (2622 Metric) Uneko - Test 100mA
Uneko - Geh 250mA Kolore Yellow