GW PSLR31.PM-LSLU-A232-1-150-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GW PSLR31.PM-LSLU-A232-1-150-R18
Fabrikatzaileak / Marka: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Produktuaren Deskribapena LED DURIS S5 SMD
Fitxak:
  • Mezua
GW PSLR31.PM-LSLU-A232-1-150-R18ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GW PSLR31.PM-LSLU-A232-1-150-R18 fabrikatzailea OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
deskribapena LED DURIS S5 SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3457 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 6.2V Angeluen ikuspegia 120°
Pakete erresistentzia termikoa 17°C/W Hornitzaileen gailuen paketea SMD
Tamaina / dimentsioa 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Series DURIS® S 5
Pakete / kasua 1212 (3030 Metric) Beste izenak GW PSLR31.PM-LSLU-A232-1-150-R18-ND
Q65112A4494
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lumens / Watt @ Current - Test - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Flux @ 85 ° C, Unekoa - Test -
Flux @ 25 ° C, Uneko - Test - Deskribapen zehatza LED Lighting DURIS® S 5 White, Cool 5700K 6.2V 150mA 120° 1212 (3030 Metric)
Uneko - Test 150mA Uneko - Geh 200mA