GW CSSRM2.PM-NPNR-A434-1-700-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
GW CSSRM2.PM-NPNR-A434-1-700-R18 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GW CSSRM2.PM-NPNR-A434-1-700-R18
Fabrikatzaileak / Marka: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Produktuaren Deskribapena LED OSLON SQ NEU WHT 4500K 2SMD
Fitxak: GW CSSRM2.PM-NPNR-A434-1-700-R18.pdf
  • Mezua
GW CSSRM2.PM-NPNR-A434-1-700-R18ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GW CSSRM2.PM-NPNR-A434-1-700-R18 fabrikatzailea OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
deskribapena LED OSLON SQ NEU WHT 4500K 2SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6755 pcs Datuen fitxa GW CSSRM2.PM-NPNR-A434-1-700-R18.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2.8V Angeluen ikuspegia 120°
Pakete erresistentzia termikoa 2.1°C/W Hornitzaileen gailuen paketea SMD
Tamaina / dimentsioa 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Series OSLON® Square
Packaging Bulk Pakete / kasua 1212 (3030 Metric)
Beste izenak GW CSSRM2.PM-NPNR-A434-1-700-R18-ND
Q65111A8834
Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Lumens / Watt @ Current - Test 163 lm/W
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.088" (2.24mm)
Flux @ 85 ° C, Unekoa - Test 320 lm (280 lm ~ 359 lm) Flux @ 25 ° C, Uneko - Test -
Deskribapen zehatza LED Lighting OSLON® Square White, Neutral 4500K 2.8V 700mA 120° 1212 (3030 Metric) Uneko - Test 700mA
Uneko - Geh 1.8A Kolore White, Neutral