GW CSSRM2.PM-N3N5-A131-1-700-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GW CSSRM2.PM-N3N5-A131-1-700-R18
Fabrikatzaileak / Marka: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Produktuaren Deskribapena LED OSLON WHITE SSL SQUARE
Fitxak: GW CSSRM2.PM-N3N5-A131-1-700-R18.pdf
  • Mezua
GW CSSRM2.PM-N3N5-A131-1-700-R18ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GW CSSRM2.PM-N3N5-A131-1-700-R18 fabrikatzailea OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
deskribapena LED OSLON WHITE SSL SQUARE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4777 pcs Datuen fitxa GW CSSRM2.PM-N3N5-A131-1-700-R18.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2.8V Angeluen ikuspegia 120°
Pakete erresistentzia termikoa 1.8°C/W Hornitzaileen gailuen paketea SMD
Tamaina / dimentsioa 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Series OSLON® Square
Pakete / kasua 1212 (3030 Metric) Beste izenak GWCSSRM2.PM-N3N5-A131-1-700-R18
Q65112A5691
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lumens / Watt @ Current - Test 161 lm/W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.088" (2.24mm) Flux @ 85 ° C, Unekoa - Test 315 lm (300 lm ~ 330 lm)
Flux @ 25 ° C, Uneko - Test - Deskribapen zehatza LED Lighting OSLON® Square White 2.8V 700mA 120° 1212 (3030 Metric)
Uneko - Test 700mA Uneko - Geh 1.8A