| Kopurua eskuragarri | 107780 pcs | Datuen fitxa | GW CSSRM1.BM-LTMP-XX58-1-700-R18.pdf |
| Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) | 2.8V | Angeluen ikuspegia | 120° |
| Pakete erresistentzia termikoa | - | Hornitzaileen gailuen paketea | SMD |
| Tamaina / dimentsioa | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) | Series | OSLON® Square |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Pakete / kasua | 1212 (3030 Metric) |
Muntaketa mota | Surface Mount |
| Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | 2 (1 Year) | Lumens / Watt @ Current - Test | 88 lm/W |
| Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS Compliant | Altuera - Eserita (Max) | 0.077" (1.95mm) |
| Flux @ 85 ° C, Unekoa - Test | 172 lm (150 lm ~ 194 lm) | Flux @ 25 ° C, Uneko - Test | - |
| Deskribapen zehatza | LED Lighting OSLON® Square White, Warm 2700K 2.8V 700mA 120° 1212 (3030 Metric) | Uneko - Test | 700mA |
| Uneko - Geh | 1.8A | Kolore | White, Warm |