GT PSLR31.13-LSLU-T1T2-1-150-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
GT PSLR31.13-LSLU-T1T2-1-150-R18 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GT PSLR31.13-LSLU-T1T2-1-150-R18
Fabrikatzaileak / Marka: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Produktuaren Deskribapena LED DURIS S 5 GREEN 540NM 2SMD
Fitxak: GT PSLR31.13-LSLU-T1T2-1-150-R18.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
GT PSLR31.13-LSLU-T1T2-1-150-R18ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GT PSLR31.13-LSLU-T1T2-1-150-R18 fabrikatzailea OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
deskribapena LED DURIS S 5 GREEN 540NM 2SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 133301 pcs Datuen fitxa GT PSLR31.13-LSLU-T1T2-1-150-R18.pdf
Uhin-luzera 540nm Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 6.25V
Angeluen ikuspegia 120° Pakete erresistentzia termikoa 17°C/W
Tenperatura - Test 25°C Hornitzaileen gailuen paketea SMD
Tamaina / dimentsioa 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Series DURIS® S 5
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1212 (3030 Metric)
Beste izenak 475-3184-1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Lumens / Watt @ Current - Test 171 lm/W
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Uneko - Test 150mA Uneko - Geh 200mA