GF CSHPM2.24-4S2T-1-0-350-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
GF CSHPM2.24-4S2T-1-0-350-R18 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GF CSHPM2.24-4S2T-1-0-350-R18
Fabrikatzaileak / Marka: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Produktuaren Deskribapena LED OSLON SSL150 RED 727NM SMD
Fitxak: GF CSHPM2.24-4S2T-1-0-350-R18.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
GF CSHPM2.24-4S2T-1-0-350-R18ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GF CSHPM2.24-4S2T-1-0-350-R18 fabrikatzailea OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
deskribapena LED OSLON SSL150 RED 727NM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33081 pcs Datuen fitxa GF CSHPM2.24-4S2T-1-0-350-R18.pdf
Uhin-luzera 727nm (Typ) Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.85V
Angeluen ikuspegia 150° Pakete erresistentzia termikoa -
Tenperatura - Test 25°C Hornitzaileen gailuen paketea SMD
Tamaina / dimentsioa 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Series OSLON® SSL 150
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1212 (3030 Metric)
Beste izenak 475-3275-1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Lumens / Watt @ Current - Test -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.067" (1.69mm)
Flux @ Current / Temperature - Test 269mW (224mW ~ 315mW) Deskribapen zehatza LED Lighting Color OSLON® SSL 150 Red 727nm (Typ) 1212 (3030 Metric)
Uneko - Test 350mA Uneko - Geh 1A