978-025-020R121
NorCompNorComp
978-025-020R121 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 978-025-020R121
Fabrikatzaileak / Marka: NorComp
Produktuaren Deskribapena BACKSHELL DB25 METALIZED PLASTIC
Fitxak: 1.978-025-020R121.pdf2.978-025-020R121.pdf3.978-025-020R121.pdf4.978-025-020R121.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
978-025-020R121ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 978-025-020R121 fabrikatzailea NorComp
deskribapena BACKSHELL DB25 METALIZED PLASTIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
estali Shielded Series 978
ionikoa Nickel over Copper Beste izenak 925CAE
978025020R121
Posizio kopurua 25 Material Plastic, Metallized
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Hardware Assembly Hardware, Strain Relief
Ezaugarriak Mating Screws 4-40, Sealed Deskribapen zehatza 25 Position Two Piece Backshell Connector Silver 180° Shielded
Kolore Silver Kable mota Round
Cable Irten 180° Osagarri mota Two Piece Backshell
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
978-050-010R031
978-050-010R031
fabrikatzaileak: NorComp
deskribapena: CONN BACKSHELL 50POS 180DEG GRAY
Stockean: 34378 pcs
Deskarga: 978-050-010R031.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: NorComp
deskribapena: CONN BACKSHELL 25POS 180DEG GRAY
Stockean: 3667 pcs
Deskarga: 978-025-010-031.pdf
RFQ
deskribapena: BACKSHELL DB15 METALIZED PLASTIC
Deskarga: 978-015-020-121.pdf
deskribapena: BACKSHELL DB25 METALIZED PLASTIC
978-037-020R121
978-037-020R121
deskribapena: BACKSHELL TOP ENTRY 37POS METAL
Deskarga: 978-037-020R121.pdf