684M21W1103L461
NorCompNorComp
684M21W1103L461 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 684M21W1103L461
Fabrikatzaileak / Marka: NorComp
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Fitxak: 1.684M21W1103L461.pdf2.684M21W1103L461.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
684M21W1103L461ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 684M21W1103L461 fabrikatzailea NorComp
deskribapena CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7805 pcs Datuen fitxa 1.684M21W1103L461.pdf2.684M21W1103L461.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B) - 21W1
Shell Material, Amaitu Steel, Nickel Plated Series 684M
Packaging Tray Beste izenak NOR1343
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 21 (20 + 1 Power) Muntaketa mota Board Edge, Through Hole, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Housing/Shell (4-40)
Uneko balorazioa 5A, 40A Harremanetarako mota Signal and Power
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa Machined
Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Sub, Combo
Kolore - Backset tartea 0.401" (10.20mm)