189-H15-513R497
NorCompNorComp
NorComp
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 189-H15-513R497
Fabrikatzaileak / Marka: NorComp
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT/RCPT 15/15POS RA
Fitxak: 189-H15-513R497.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
45 pcs
90 pcs
135 pcs
270 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Mezua
189-H15-513R497ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 189-H15-513R497 fabrikatzailea NorComp
deskribapena CONN D-SUB RCPT/RCPT 15/15POS RA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11836 pcs Datuen fitxa 189-H15-513R497.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 1 (DE, E); 1 (DE, E) High Density
Shell Material, Amaitu Steel, Nickel Plated Series 189
Packaging Tray Beste izenak NOR1836
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 3, 3
Posizio kopurua 15, 15 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Polyamide (PA9T), Nylon 9T Flange Feature Housing/Shell (4-40)
Ezaugarriak Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets, Shielded Deskribapen zehatza 15, 15 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa Stamped
Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Sub - Stacked
Kolore Black Backset tartea 0.350" (8.89mm)