181-015-213R961
NorCompNorComp
NorComp
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 181-015-213R961
Fabrikatzaileak / Marka: NorComp
Produktuaren Deskribapena CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Fitxak: 181-015-213R961.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
540 pcs
  • Mezua
181-015-213R961ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 181-015-213R961 fabrikatzailea NorComp
deskribapena CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26579 pcs Datuen fitxa 181-015-213R961.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa 250V
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 1 (DE, E) High Density
Shell Material, Amaitu Steel, Nickel Plated Series 181
Packaging Tray Beste izenak Q4978304A
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Polyamide (PA9T), Nylon 9T Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ezaugarriak Ground Strap, Shielded Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Brass Harremanetarako formularioa -
Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Konektorearen estiloa D-Sub, High Density
Kolore Black Backset tartea 0.350" (8.89mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
181-026-113R561
181-026-113R561
fabrikatzaileak: NorComp
deskribapena: CONN DSUB HD PLUG 26POS R/A SLDR
Stockean: 9951 pcs
Deskarga: 181-026-113R561.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: NorComp
deskribapena: CONN DSUB HD RCPT 26POS R/A SLDR
Stockean: 4606 pcs
Deskarga: 181-026-212-171.pdf
RFQ
deskribapena: CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Deskarga: 181-015-213R561.pdf