179-037-513R571
NorCompNorComp
179-037-513R571 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 179-037-513R571
Fabrikatzaileak / Marka: NorComp
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR
Fitxak: 1.179-037-513R571.pdf2.179-037-513R571.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
1008 pcs
  • Mezua
179-037-513R571ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 179-037-513R571 fabrikatzailea NorComp
deskribapena CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6610 pcs Datuen fitxa 1.179-037-513R571.pdf2.179-037-513R571.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C); 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Steel, Nickel Plated Series 179
Packaging Tray Beste izenak 1237FFE
179037513R571
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2, 2
Posizio kopurua 37, 37 Muntaketa mota Board Edge, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Ezaugarriak Board Lock, Shielded
Deskribapen zehatza 37, 37 Position D-Sub - Stacked Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 5A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako formularioa Stamped Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Konektorearen estiloa D-Sub - Stacked Kolore Black
Backset tartea 0.318" (8.08mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: NorComp
deskribapena: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR