177-037-110-S81
NorCompNorComp
NorComp
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 177-037-110-S81
Fabrikatzaileak / Marka: NorComp
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Fitxak: 177-037-110-S81.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
177-037-110-S81ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 177-037-110-S81 fabrikatzailea NorComp
deskribapena CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5337 pcs Datuen fitxa 177-037-110-S81.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu - Series 177
Packaging - Beste izenak 177037110S81
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polyester, Glass Filled
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Ezaugarriak Board Lock
Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 5A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako formularioa - Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Konektorearen estiloa D-Sub Kolore Black
Backset tartea 0.590" (14.99mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: NorComp
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Stockean: 10411 pcs
Deskarga: 177-037-112-161.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: NorComp
deskribapena: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Stockean: 5104 pcs
Deskarga: 177-025-212-371.pdf
RFQ
177-037-110-S71
177-037-110-S71
Deskarga: 177-037-110-S71.pdf
177-037-110-S61
177-037-110-S61
Deskarga: 177-037-110-S61.pdf