| Zenbakiaren zenbakia | 174-E25-212-001 | fabrikatzailea | NorComp |
|---|---|---|---|
| deskribapena | CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER | Lead Free Status / RoHS egoera | Beruna / RoHS ez betetzen ditu |
| Kopurua eskuragarri | 6621 pcs | Datuen fitxa | 174-E25-212-001.pdf |
| Wire Gauge | - | Tentsioaren balorazioa | - |
| Bukaera | Solder | Shell tamaina, konektorearen diseinua | 3 (DB, B) |
| Shell Material, Amaitu | Steel, Tin Plated | Series | 174-E |
| Tenperatura operatiboa | -50°C ~ 100°C | Errenkada kopurua | 2 |
| Posizio kopurua | 25 | Muntaketa mota | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Ingress Protection | - | Etxebizitza materiala | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) | Ezaugarriak | - |
| Deskribapen zehatza | 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector | Uneko balorazioa | 5A |
| Harremanetarako mota | Signal | Harremanetarako materiala | - |
| Harremanetarako formularioa | Machined | Kontaktua Amaitu Loditasuna | Flash |
| Kontaktua Amaitu | Gold | Konektore mota | Receptacle, Female Sockets |
| Konektorearen estiloa | D-Sub | Kolore | White |
| Backset tartea | 0.370" (9.40mm) |