| Zenbakiaren zenbakia | 174-E15-111-001 | fabrikatzailea | NorComp |
|---|---|---|---|
| deskribapena | CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER | Lead Free Status / RoHS egoera | Beruna / RoHS ez betetzen ditu |
| Kopurua eskuragarri | 18248 pcs | Datuen fitxa | 174-E15-111-001.pdf |
| Wire Gauge | - | Tentsioaren balorazioa | - |
| Bukaera | Solder | Shell tamaina, konektorearen diseinua | 2 (DA, A) |
| Shell Material, Amaitu | Steel, Yellow Chromate Plated | Series | 174-E |
| Tenperatura operatiboa | -50°C ~ 100°C | Errenkada kopurua | 2 |
| Posizio kopurua | 15 | Muntaketa mota | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Ingress Protection | - | Etxebizitza materiala | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) | Ezaugarriak | - |
| Deskribapen zehatza | 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector | Uneko balorazioa | 5A |
| Harremanetarako mota | Signal | Harremanetarako materiala | - |
| Harremanetarako formularioa | Machined | Kontaktua Amaitu Loditasuna | Flash |
| Kontaktua Amaitu | Gold | Konektore mota | Plug, Male Pins |
| Konektorearen estiloa | D-Sub | Kolore | White |
| Backset tartea | 0.370" (9.40mm) |