173-E37-111R241
NorCompNorComp
173-E37-111R241 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 173-E37-111R241
Fabrikatzaileak / Marka: NorComp
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Fitxak: 1.173-E37-111R241.pdf2.173-E37-111R241.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
173-E37-111R241ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 173-E37-111R241 fabrikatzailea NorComp
deskribapena CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6301 pcs Datuen fitxa 1.173-E37-111R241.pdf2.173-E37-111R241.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Series 173-E, M Series
Packaging Tray Beste izenak 173-237MEA
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 100°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Flange Feature Mating Side, Standard Screws (4-40) Ezaugarriak Mounting Brackets
Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 5A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako formularioa Machined Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Konektorearen estiloa D-Sub Kolore White
Backset tartea 0.283" (7.20mm)