172-E50-212-001
NorCompNorComp
172-E50-212-001 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 172-E50-212-001
Fabrikatzaileak / Marka: NorComp
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
172-E50-212-001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 172-E50-212-001 fabrikatzailea NorComp
Kopurua eskuragarri 10147 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin Plated Series 172-E
Packaging - Beste izenak 127E09F
127E09F-ND
1550FNE
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 100°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako mota Signal