172-E50-201-001
NorCompNorComp
172-E50-201-001 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 172-E50-201-001
Fabrikatzaileak / Marka: NorComp
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Fitxak: 172-E50-201-001.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
172-E50-201-001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 172-E50-201-001 fabrikatzailea NorComp
deskribapena CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5221 pcs Datuen fitxa 172-E50-201-001.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Series 172-E
Packaging - Beste izenak 150FE
89E09F
89E09F-ND
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 100°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 5A