172-E37-211-011
NorCompNorComp
172-E37-211-011 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 172-E37-211-011
Fabrikatzaileak / Marka: NorComp
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
172-E37-211-011ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 172-E37-211-011 fabrikatzailea NorComp
Kopurua eskuragarri 3059 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Series 172-E
Packaging - Beste izenak 5537FE
88E09F
88E09F-ND
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 100°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Board Side (4-40) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 5A