| Zenbakiaren zenbakia | 172-E37-202-911 | fabrikatzailea | NorComp |
|---|---|---|---|
| deskribapena | CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT | Lead Free Status / RoHS egoera | Beruna / RoHS ez betetzen ditu |
| Kopurua eskuragarri | 15336 pcs | Datuen fitxa | 172-E37-202-911.pdf |
| Wire Gauge | - | Tentsioaren balorazioa | - |
| Bukaera | Solder Cup | Shell tamaina, konektorearen diseinua | 4 (DC, C) |
| Shell Material, Amaitu | Steel, Tin Plated | Series | 172-E |
| Tenperatura operatiboa | -50°C ~ 100°C | Errenkada kopurua | 2 |
| Posizio kopurua | 37 | Muntaketa mota | Panel Mount |
| Lead Free Status / RoHS egoera | Contains lead / RoHS non-compliant | Ingress Protection | - |
| Ezaugarriak | Board Lock | Deskribapen zehatza | 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector |
| Uneko balorazioa | 5A | Harremanetarako mota | Signal |