172-E25-201-011
NorCompNorComp
172-E25-201-011 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 172-E25-201-011
Fabrikatzaileak / Marka: NorComp
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Fitxak: 172-E25-201-011.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
172-E25-201-011ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 172-E25-201-011 fabrikatzailea NorComp
deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4330 pcs Datuen fitxa 172-E25-201-011.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Series 172-E
Packaging - Beste izenak 5125FE
55E09F
55E09F-ND
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 100°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Cable Side (4-40) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 5A