172-E15-212-911
NorCompNorComp
NorComp
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 172-E15-212-911
Fabrikatzaileak / Marka: NorComp
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
172-E15-212-911ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 172-E15-212-911 fabrikatzailea NorComp
Kopurua eskuragarri 3683 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin Plated Series 172-E
Packaging - Beste izenak 2915FE
35E09F
35E09F-ND
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 100°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Board Side (4-40); Mating Side, Female Screwlock (4-40) Ezaugarriak Board Lock
Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 5A