172-E15-201-911
NorCompNorComp
172-E15-201-911 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 172-E15-201-911
Fabrikatzaileak / Marka: NorComp
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Fitxak: 172-E15-201-911.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
172-E15-201-911ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 172-E15-201-911 fabrikatzailea NorComp
deskribapena CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 24707 pcs Datuen fitxa 172-E15-201-911.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Series 172-E
Packaging - Beste izenak 201915FE
63E09F
63E09F-ND
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 100°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Board Lock Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako mota Signal