172-E15-111-011
NorCompNorComp
NorComp
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 172-E15-111-011
Fabrikatzaileak / Marka: NorComp
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Fitxak: 172-E15-111-011.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
172-E15-111-011ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 172-E15-111-011 fabrikatzailea NorComp
Kopurua eskuragarri 5259 pcs Datuen fitxa 172-E15-111-011.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Series 172-E
Packaging - Beste izenak 44E09M
44E09M-ND
5515ME
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 100°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Flange Feature Board Side (4-40) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 5A