164-096-001L000
NorCompNorComp
164-096-001L000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 164-096-001L000
Fabrikatzaileak / Marka: NorComp
Produktuaren Deskribapena STRAIN RELIEF IDC MALE/FEM 96POS
Fitxak: 164-096-001L000.pdf
  • Mezua
164-096-001L000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 164-096-001L000 fabrikatzailea NorComp
deskribapena STRAIN RELIEF IDC MALE/FEM 96POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4896 pcs Datuen fitxa 164-096-001L000.pdf
zehaztapenak - Series -
Packaging Tray Beste izenak T0064A
Osagarri mota Strain Relief
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Amphenol Pcd
deskribapena: CAP AND CHAIN, FOR - 10PIN, WA
Stockean: 6773 pcs
Deskarga:
RFQ
164-PRS21013-12
164-PRS21013-12
fabrikatzaileak: Aries Electronics, Inc.
deskribapena: CONN SOCKET PGA ZIF GOLD
Stockean: 1246 pcs
Deskarga: 164-PRS21013-12.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Amphenol Pcd
deskribapena: CAP AND CHAIN, FOR 164-183
Deskarga:
164-901-CD
164-901-CD
deskribapena: CAP WITH LANYARD
deskribapena: AUDIO CONNECTOR
fabrikatzaileak: NorComp
deskribapena: STRAIN RELIEF IDC MALE/FEM 96POS
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE AUTOMOTIVE 10A 32VDC BLADE
Deskarga: 164.6185.5102.pdf
164
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: SET SPK PLG GAP&FEEL GAUG
deskribapena: FUSE AUTOMOTIVE 15A 32VDC BLADE
Deskarga: 164.6185.5152.pdf
deskribapena: FUSE AUTO 5A 32VDC BLADE ATO/ATC
deskribapena: FUSE AUTOMOTIVE 7.5A 32VDC BLADE