MZA6.3VC331MF80TP
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
MZA6.3VC331MF80TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MZA6.3VC331MF80TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nippon Chemi-Con
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MZA6.3VC331MF80TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MZA6.3VC331MF80TP fabrikatzailea Nippon Chemi-Con
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5235 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series MZA Ripple Current @ maiztasun handia 280mA @ 100kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 340 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.303" (7.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF